ГоловнаПро компаніюКонтакти
тільки рядок цілком

Виробники

Ardo

Ardo

Концерн Antonio Merloni SpA - одна з найбільших виробників електропобутової техніки в Європі. Вже понад 40 років він випускає промислові товари на самому високому технологічному рівні. ARDO - один з ключових брендів концерну. Компанія спеціалізується на виробництві великої побутової техніки: холодильна техніка (холодильники, морозильні камери, морозильні ларі), пральні, прально-сушильні та сушильні машини, посудомийні машини, плити, витяжки, весь спектр вбудованої техніки. В даний час на заводах компанії працюють 5 200 чоловік, 85% з яких зайняті на виробництві. Сьогодні середньорічний випуск продукції дорівнює майже 4 000 000 виробів. Річний оборот концерну в 2007 р. склав близько 900 мільйонів євро. Виробництво техніки ARDO зосереджено в Італії. Вся техніка сертифікована Європейським Союзом і відповідає жорстким європейським вимогам якості, енергозбереження та економічності, впливу на навколишнє середовище (сертифікати ISO 9001, 14001 та інші). Вироби ARDO також сертифіковані в Україні, вони отримали право використовувати знак УкрТЕСТ. Наша філософія - це високоякісне виробництво, для чого ми використовуємо самі передові технології, гарантуємо функціональність, не забуваючи про естетику, і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Завдяки своїй надійності, сучасному дизайну, простоті і зручності в експлуатації побутова техніка ARDO отримала заслужений успіх і визнання у всій Європі.

Ariston

Ariston

Історія компанії Ariston починається в тридцятих роках минулого століття - спочатку це була невелика компанія, що займається виробництвом ваг, а на сьогоднішній день бренд входить в число лідерів, які виробляють різноманітну побутову і кліматичну техніку. Вагомою перевагою продукції даної компанії є її відносно невисока вартість - незважаючи на те що вироби можуть похвалитися багатим функціоналом і відповідають найвищим стандартам якості, ціна на них істотно нижче ніж на рішення з аналогічною функціональністю від конкурентних брендів, які завищують ціну через свого гучного і впізнаваного імені. Досить невисока вартість побутових приладів Ariston ніяк не позначається на їхній якості - компанія випускає продукти, що володіють вражаючими показниками відмовостійкості і зносостійкості, які побудовані на базі якісних деталей. Духові шафи і варильні поверхні, що працюють на газі, оснащуються захисними механізмами такими як наприклад функція «газ контроль», тому абсолютно безпечні. В холодильники Ariston встановлюються компресори інверторного типу, в основі яких лежить безпечний фреон і які можуть похвалитися вкрай високою енергоефектіновстью і довговічністю. Кліматична техніка Ariston також споживає мало електроенергії і захищена від всіляких поломок. Дизайн всієї продукції даної компанії є привабливим і самобутнім, тому облаштоване нею приміщення буде виглядати стильно і сучасно.

Danfoss

Danfoss

Наш шлях до концепції Engineering Tomorrow почався 1 вересня 1933 року, коли Мадс Клаузен заснував компанію Danfoss на фермі своїх батьків у данському місті Норборг. З тих пір компанія постійно зростала та з невеликого підприємства перетворилась на лідера у світі постачання інноваційних й енергоефективних рішень.

EBI

EBI

Компанія EBI здійснює внутрішньо всі основні роботи своєї продукції. Серед найбільш актуальних видів діяльності компанії виділяються:
- дизайн із системою CAD-CAM та 3D-дизайном;
- автоматична обробка будь-якого виду матеріалу за допомогою традиційних одно- або багатошпиндельних машин та машин чисельного управління;
- комплексні рішення з оздоблювальними та випрямними машинами;
- термопластичні форми до 600 грам ваги з самими різними матеріалами;
- каучукове лиття та пресування;
- стрижка / заготовка та обробка листового металу та сталі;
- лиття алюмінієвих сплавів та цинку під тиском у холодному приміщенні;
- проектування та виготовлення форм / штампів для термопластичного лиття та лиття під тиском;
- гнучкий блок для монтажу та складання;
- відділ пакування.

EGO

EGO

E.G.O. є міжнародною високотехнологічною компанією та одним із провідних світових виробників побутової техніки та комплектуючих. З часу заснування компанії в 1931 році ми винайшли складну технологію, яка полегшує повсякденне життя людей. Проведення цієї традиції - це те, що рухає нас кожного дня. Ласкаво просимо до E.G.O.!

Eldomex

Eldomex

Наша компанія була заснована в 1991 році. Із самого початку, ми спеціалізуємося в обслуговуванні холодильників. Послуги надаються в м.Мелєц. Протягом багатьох років виробляємо випаровувачі для холодильників і магнітні прокладки (ущільненя) холодильного обладнання. У 1998-2002 роках підготували перший в Польщі і єдиний холодильник з двома функціями: охолодження та нагрівання засновано на явищі термоелектрики. На сьомий міжнародний ярмарці в м.Мелець в 1998 році цей холодильник завоював звання інноваційного продукту. У 2004 році в м.Мелєц на вул. Промисловій 63б було введено в експлуатацію новий об'єкт, з виробничими площами і сервіс автомобільних кондиціонерів. В даний час ми спеціалізуємося на виробництві випарників для холодильників та морозильних камер, а також магнітних прокладок (ущільнень) для холодильників. Наші вироби продаються в Польщі, нас знають всі виробники холодильної промисловості. Наші випаровувачі для холодильників добре відомі в Росії, Україні і нещодавно приєдналися до країн ЄС.

Electrolux

Electrolux

Electrolux - провідна світова компанія з побутової техніки, яка вже понад 100 років формує життя на краще. Ми винаходимо досвід смаку, турботи та добробуту для мільйонів людей, завжди прагнучи бути на передовій сталого розвитку суспільства завдяки нашим рішенням. Під нашими брендами, включаючи Electrolux, AEG та Frigidaire, ми продаємо приблизно 60 мільйонів побутових товарів приблизно на 120 ринках щороку.

Gorenje

Gorenje

Gorenje d.d. — акціонерна холдингова компанія, великий виробник побутової техніки з головним офісом у Веленє, Словенія. Із часу свого заснування у 1950-х, Gorenje Group виросла в акціонерну холдингову компанію, яка об'єднує 47 підприємств, 33 з яких поза межами Словенії. Є однією з найбільших словенських промислових корпорацій та одним з найбільших виробників побутової техніки в Європі. На підприємствах групи зайнято близько 9 500 працівників. Побутова техніка дає майже 80 % доходу групи, решту складає виробництво меблів, обігрівачі, обладнання, послуги.
В 2005 Gorenje придбала чеського виробника Mora Moravia a.s. В Україні фірма має своїх партнерів, в тому числі приватних підприємців, що займаються продажем меблів.

Indesit

Indesit

Indesit Company — італійська машинобудівна компанія, була одним з найбільших виробників побутової техніки в Європі (марки Indesit, Hotpoint-Ariston, Scholtès). Штаб-квартира перебувала в місті Фабріано (Італія). У 2014 році була куплена компанією Whirlpool Corporation.

Invest

Invest

Invest Sp. z o.o. (раніше Invest-Zelmer Sp.z o.o.) - це компанія, створена співробітниками державної компанії Zelmer у 1997 році, які до цього часу володіють 100% акцій у ній. У початковий період діяльності компанії послуги кооперативу надавалися виключно ZELMER. У 2000 році було закуплено виробничу лінію з виробництва паперових пакетів для пилососів. В цей час розпочалося виробництво мішків для внутрішнього та зовнішнього ринків. В даний час основним елементом функціонування компанії є виробнича та комерційна діяльність, яка наразі включає: виробництво паперових та синтетичних (поліпропіленових) поглиначів для побутових та промислових пилососів, оптовий та роздрібний продаж продукції та частин предметів домашнього вжитку.

Siemens

Siemens

Siemens AG — другий у світі та найбільший у Європі міжнародний концерн, що працює у галузі електротехніки, електроніки, енергетики, машинобудування, медицини, зв'язку та світлотехніки. Штаб-квартири в Берліні та Мюнхені (Німеччина). За рейтингом найбільших публічних компаній світу у 2011 році журналу Форбс компанія займає 50 місце.
Загальна кількість працівників Siemens та її підрозділів становить приблизно 360 000 осіб, які працюють у 190 країнах.

Suptex

Suptex

Наш завод з виробництва площею 6500 кв.м в Стамбулі розміщує всі наші бізнес-операції, включаючи дизайн продукції, виготовлення та продаж. Всі технічні операції, включаючи проектування та виготовлення виробів, проводяться відповідно до національних та міжнародних стандартів. Весь процес працює у відповідності з системами управління якістю ISO 9001 та ISO/TS 16949, а також системами управління навколишнім середовищем ISO 14001 та системами управління охороною праці OHSAS 18001 під постійним наглядом аудиторських органів.

Whirlpool

Whirlpool

Whirlpool Corporation — американська фірма, з головним офісом в Benton Harbor (штат Мічиган). Займається виробництвом і продажем побутової техніки. До головних продуктів, які виробляє фірма, належать пральні машини, холодильники і техніка для кухні.
Фірма створена у 1911 році Луїсом Аптоном (англ. Louis Upton), разом з його братом і дядьком, як фірма що виробляє обладнання для прання, під назвою Upton Machine Company. В 1929 році фірма об'єдналася з Nineteen Hundred Washer Company, внаслідок чого утворилася фірма Nineteen Hundred Corporation. В 1949 році назву фірми було змінено на Whirlpool Corporation, під якою вона функціонує і сьогодні. В жовтні 1960 року фірма уклала контракт з урядом на проектування і створення першої американської космічної кухні. В наступні роки Whirlpool співпрацює з урядом у сфері розвитку систем харчування, особистої гігієни і управління відходами в рамках місій Gemini, Apollo і Skylab.
У 2014 році Whirlpool придбала фірму Indesit.
Заводи фірми розміщені в США, Мексиці, Бразилії, Китаї, Колумбії, Польщі, Росії, Південній Африці, Туреччині, Великій Британії, Індії, Італії, Франції та Словаччині.

Zelmer

Zelmer

Zelmer - це провідний польський виробник дрібної побутової техніки, зокрема пилососів, м'ясорубок, мікрохвильових печей міксерів, кухонних комбайнів, соковижималок, чайників, прасок та ін. Завдяки експорту своїх продуктів у 27 країн світу, компанія має значну долю у продажі приладів дрібної побутової техніки на закордонних ринках. Серед споживачів, Zelmer - це синонім довговічності та надійності.