ГоловнаПро компаніюКонтакти
тільки рядок цілком

Whirlpool Corporation — американська фірма, з головним офісом в Benton Harbor (штат Мічиган). Займається виробництвом і продажем побутової техніки. До головних продуктів, які виробляє фірма, належать пральні машини, холодильники і техніка для кухні.
Фірма створена у 1911 році Луїсом Аптоном (англ. Louis Upton), разом з його братом і дядьком, як фірма що виробляє обладнання для прання, під назвою Upton Machine Company. В 1929 році фірма об'єдналася з Nineteen Hundred Washer Company, внаслідок чого утворилася фірма Nineteen Hundred Corporation. В 1949 році назву фірми було змінено на Whirlpool Corporation, під якою вона функціонує і сьогодні. В жовтні 1960 року фірма уклала контракт з урядом на проектування і створення першої американської космічної кухні. В наступні роки Whirlpool співпрацює з урядом у сфері розвитку систем харчування, особистої гігієни і управління відходами в рамках місій Gemini, Apollo і Skylab.
У 2014 році Whirlpool придбала фірму Indesit.
Заводи фірми розміщені в США, Мексиці, Бразилії, Китаї, Колумбії, Польщі, Росії, Південній Африці, Туреччині, Великій Британії, Індії, Італії, Франції та Словаччині.